Contact

Infocenter

Kom eens langs in ons infocenter. In ons unieke infocenter krijgt u een goede indruk van de vele mogelijkheden binnen de huidige elektrotechniek, en kunt U in de praktijk ervaren wat moderne elektrotechnische installaties voor u kunnen betekenen. Wij vertalen voor u de techniek in praktische oplossingen! Hiervoor hebben wij realistische situaties gecreëerd op het gebied van wonen en werken. Ervaar zelf de fantastische mogelijkheden, die wij ook in uw pand kunnen realiseren!

 

Bezig met laden van kaart...

Bezig met laden

 

Word lid van onze nieuwsbrief (max 1X per maand)

* indicates required



  • Bezoekadres

    De Schakel 3
    5261 LL Vught

    Telefoon: 073-6589000

     

    Directie

    Gerard Donkers
    073-6589000

    gdonkers@welvaarts.nl

     

    Personeelszaken

    Monique Tomassen
    073-6589002

    mtomassen@welvaarts.nl

     

    Administratie

    John Maas
    073-6589080
    jmaas@welvaarts.nl

     

    Afd. Service

    Robert Kwaks
    073-6589000
    rkwaks@welvaarts.nl

     

    Elektrotechniek

    Ad Lexmond
    073-6589000
    alexmond@welvaarts.nl

     

    Beveiliging

    Peter v.d. Burgt
    073-6589000
    pvdburgt@welvaarts.nl

     

    Domotica

    Wesly Boom
    073-6589000
    wboom@welvaarts.nl

  • Laatste nieuwsberichten