Rhotia Valley

KIDS IN FRONT OF THE GATE

 

 

Welvaarts & Rhotia Valley

 

In 2012 zijn Gerard en Nicolette Donkers met hun twee zoons op vakantie geweest in Tanzania.

Zij ontmoette daar Marise en Joris, een gepensioneerd huisartsen echtpaar die naar Rothia zijn verhuisd om zich daar volledig in te zetten voor een hoopvolle toekomst van weeskinderen. Kinderen die zonder hun opvang nauwelijks een kans van overleven hebben. Hun werk en worstelingen hebben een diepe indruk achtergelaten. Het is ongelooflijk moeilijk om in dit land met weinig welvaart en veel corruptie een weeshuis te bouwen en te runnen.

De opbrengsten van hun “Tented Lodge Rothia Valley” komen ten goede van het weeshuis, maar dat is niet voldoende. Daarom ondersteunt Welvaarts dit mooie initiatief met een jaarlijkse donatie.

 

2014-12-05_0953

 

2014-12-05_0955U kunt ook helpen, bekijk de site en steun nog vandaag de kinderen in Rhotia Valley >>

Of bezoek ze op facebook >>

  • Bezoekadres

    De Schakel 3
    5261 LL Vught

    Telefoon: 073-6589000

     

    Directie

    Gerard Donkers
    073-6589000

    gdonkers@welvaarts.nl

     

    Personeelszaken

    Monique Tomassen
    073-6589002

    mtomassen@welvaarts.nl

     

    Administratie

    John Maas
    073-6589080
    jmaas@welvaarts.nl

     

    Afd. Service

    Robert Kwaks
    073-6589000
    rkwaks@welvaarts.nl

     

    Elektrotechniek

    Ad Lexmond
    073-6589000
    alexmond@welvaarts.nl

     

    Beveiliging

    Peter v.d. Burgt
    073-6589000
    pvdburgt@welvaarts.nl

     

    Domotica

    Wesly Boom
    073-6589000
    wboom@welvaarts.nl

  • Laatste nieuwsberichten