Support

Klanten van Welvaarts kunnen gebruiken maken van de support tool. U dient onderstaande tool daarvoor te downloaden en vervolgens uw ID door te geven aan de technici van Welvaarts.

MAC OSX

Windows

  • Bezoekadres

    De Schakel 3
    5261 LL Vught

    Telefoon: 073-6589000

     

    Directie

    Gerard Donkers
    073-6589000

    gdonkers@welvaarts.nl

     

    Personeelszaken

    Monique Tomassen
    073-6589002

    mtomassen@welvaarts.nl

     

    Administratie

    John Maas
    073-6589080
    jmaas@welvaarts.nl

     

    Afd. Service

    Robert Kwaks
    073-6589000
    rkwaks@welvaarts.nl

     

    Elektrotechniek

    Ad Lexmond
    073-6589000
    alexmond@welvaarts.nl

     

    Beveiliging

    Peter v.d. Burgt
    073-6589000
    pvdburgt@welvaarts.nl

     

    Domotica

    Wesly Boom
    073-6589000
    wboom@welvaarts.nl

  • Laatste nieuwsberichten